Štandardný príspevok bez nevigácie

Príspevok ktorý obsahuje obrázok zvyčajne obsahujú iba jeden obrázok, s alebo bez nadpisu alebo textu, ktorý sa k nemu pridáva. Audio alebo video post je to isté, ale s videom alebo audiom pridaným v príspevku. Každý z týchto troch druhov môže v rámci príspevku použiť buď plugin alebo štandardné prednastavenie na to, aby sa zobrazol ich obsah. Niekedy je je potrebné dokonca uvádzať názov alebo autorstvo, pretože obsah často vysvetluje všetko sám o sebe.

Formát citácia sa obzvlášť dobre hodí na uverejňovanie jednoduchých citátov od osôb, od ktorých nemáme veľký počat informácií. Ak by si mal dať citáty do príspevku samostatne a následne za tým vložiť meno človeka, ktorého cituješ do názvu príspevku, potom by si mohol štýl príspevku nastaviť tak, aby sa zobrazoval obsah ako the_content(), sám o sebe, ale preštylizovať ho do formátu bloku citácie a použiť formát the_title() pre zobrazenie názvu citovanej osoby.

Väčšina citácií bud pravdepodobne vyzerať veľmi podobne, avšak môžeš ich upraviť do iného štýlu prostredníctovm funkcie .format-chat, môžeš zobraziť obsah stĺpika pomocou písmen širšie od seba, napríklad aj v šedom pozadí alebo podobnom, aby sa ti podarilo odlýšiť danú sekciu.

8295Štandardný príspevok bez nevigácie Príspevok ktorý obsahuje obrázok zvyčajne obsahujú iba… 8297Štandardný príspevok bez nevigácie Príspevok ktorý obsahuje obrázok zvyčajne obsahujú iba…

Parse error: syntax error, unexpected 'počet' (T_STRING) in /nfsmnt/hosting1_1/b/e/be1a762c-39c4-4d6c-88dc-40dff04359bb/vita.sk/web/wp-content/themes/teachme/comments.php on line 25