Štandardný príspevok s časťou navigácie blogov

Príspevok ktorý obsahuje obrázok zvyčajne obsahujú iba jeden obrázok, s alebo bez nadpisu alebo textu, ktorý sa k nemu pridáva. Audio alebo video post je to isté, ale s videom alebo audiom pridaným v príspevku. Každý z týchto troch druhov môže v rámci príspevku použiť buď plugin alebo štandardné prednastavenie na to, aby sa zobrazol ich obsah. Niekedy je je potrebné dokonca uvádzať názov alebo autorstvo, pretože obsah často vysvetluje všetko sám o sebe.

Formát citácia sa obzvlášť dobre hodí na uverejňovanie jednoduchých citátov od osôb, od ktorých nemáme veľký počat informácií. Ak by si mal dať citáty do príspevku samostatne a následne za tým vložiť meno človeka, ktorého cituješ do názvu príspevku, potom by si mohol štýl príspevku nastaviť tak, aby sa zobrazoval obsah ako the_content(), sám o sebe, ale preštylizovať ho do formátu bloku citácie a použiť formát the_title() pre zobrazenie názvu citovanej osoby.

Väčšina citácií bud pravdepodobne vyzerať veľmi podobne, avšak môžeš ich upraviť do iného štýlu prostredníctovm funkcie .format-chat, môžeš zobraziť obsah stĺpika pomocou písmen širšie od seba, napríklad aj v šedom pozadí alebo podobnom, aby sa ti podarilo odlýšiť danú sekciu.

82Štandardný príspevok s časťou navigácie blogov Príspevok ktorý obsahuje obrázok zvyčajne obsahujú iba… 1663Štandardný príspevok s časťou navigácie blogov Príspevok ktorý obsahuje obrázok zvyčajne obsahujú iba…

Parse error: syntax error, unexpected 'počet' (T_STRING) in /nfsmnt/hosting1_1/b/e/be1a762c-39c4-4d6c-88dc-40dff04359bb/vita.sk/web/wp-content/themes/teachme/comments.php on line 25